Pokaż/ukryj filtry
Sprawdź aktualne promocje
Sprawdź

Stelaże

Materac do spania nie będzie tak komfortowy jak tego oczekujemy, jeżeli nie zastosujemy dobrego stelaża. Niezależnie od tego czy posiadamy materac piankowy czy sprężynowy, zawsze idealnym wyborem będzie odpowiedni dobór stelaża.

Materazzi to nie tylko materace, to również duży wybór stelaży, które można z łatwością dopasować do każdego łóżka. Wykonane z wysokiej jakości materiałów będą doskonałym wyborem cieszącym przez długie lata.

W zależności od potrzeb można postawić na klasyczne stelaże lub z możliwością regulacji - te ostatnie dają sporo możliwości wyboru najlepszej dla komfortowego wypoczynku płaszczyzny ułożenia ciała. Regulowane stelaże zostały dodatkowo wzmocnione, aby zapewnić im jeszcze większą trwałość i komfort użytkowania.

Dlaczego wybór dobrego stelaża jest ważny?

Dobry stelaż podobnie jak materac to komfort snu i efektywny wypoczynek po ciężkim dniu. Dlatego warto stawiać na wysokiej jakości produkty, jakie można znaleźć w ofercie Materazzi. Takie stelaże są trwałe, elastyczne, a przy tym zapewniają swobodny obieg powietrza, co zapobiega gromadzeniu się wilgoci w materacu oraz powstawaniu szkodliwej dla zdrowia pleśni czy grzybów.

Wszystkie produkty

Sortuj wg